Boya Korumaları İçin Randevu Al

+90 232 462 84 84

Özel Ön Cam Filmi

Uygulama Açıklaması

Sürüş güvenliğini tehlikeye atmayacak ve görüşü engellemeyecek düzeyde en açık renk tonuna sahip ön cam filmi sürüş esnasında gözlerinizin daha az yorulmasını sağlayacaktır.
Ön cam filmi uygulaması sonrasında OGS, HGS, GSM ve GPS sinyalleri engellenmez.
Cam filmi uygulamalarından bağımsız olarak müşterinin isteği üzerine yapılan ön cam filmleri şeffaf olarak satışa sunulmaktadır. (Çok özel hastalıklarda koruma amacı ile renkli ön cam filmleri de uygulanabilmektedir.)
Ön cam filmi güneşin kanserojen UV ışınlarını %99 oranında bloke eder ve %30 ısı yalıtımı sağlar. Güneşli günlerde karşıdan gelen güneş ışınlarını kısıtlayarak daha konforlu bir sürüş sağlar. Gece sürüşlerinde ise karşı istikametten gelmekte olan araçların ayarsız veya aşırı aydınlatan farlarından daha az etkilenilmesini sağlayarak sürüş güvenliğini de arttıracaktır.
Ön cam filmi uygulamaları sırasında kullanılacak filmin kalitesi diğer camlardan çok daha büyük önem taşımaktadır. Ön cam da uygulama yapılacağı için kullanılcak olan filmin solmaması, renk değiştirmemesi büyük önem taşıyor.
Uygulama yapılacak olan alanın steril, tozdan arındırılmış olması, cam filmi uygulamasında kullanılan aletlerin orjinal aletler olması önemlidir. Montaj sırasında filmin kırılmamaması, hava kabarcığı bırakılmaması da sürüş güvenliği açısından büyük önem taşıyan noktalardan birisi.
AutoClub Uygulama Merkezlerinde yapılan ön cam filmi uygulamaları diper tüm cam filmi uygulamaları gibi tozdan arındırılmış, özel odalarda yapılmaktadır. AutoClub’ın özel cam filmi tezgahlarından montaja hazır hale getirilen cam filmleri profesyonel personeller tarafından araca uygulanır. Uygulama aşamasında özel aparatlar ve solüsyonlar kullanılır.
AutoClub Uygulama Merkezlerinde yapılan cam filmi uygulamaları solmaya, uygulama ve üretim hatalarına karşı 10 yıl garantili olarak yapılmaktadır.
Uygulama ile ilgili detaylara ve garanti sürsine web sitemizde bulunan Garanti Sorgulama bölümünden ulaşabilirsiniz.

Uygulama Detayları