Boya Korumaları İçin Randevu Al

+90 232 462 84 84

ACT Plus Oto Yıkama

Uygulama Açıklaması

Otomobiline çok daha fazla özen gösterenlerin tercihi ACT Plus Oto Yıkama ile müşterilerimizin beğenisine sunuluyor.
Standart oto yıkama uygulamasına ilave olarak yapılan hızlı cila uygulmasını içeren ACT Plus Oto Yıkama ile otomobiller her zaman pırıl pırıl.

ACT Plus Oto Yıkama AutoClub Uygulama Merkezlerinde pH seviyesi otomobile zarar vermeyen şampuanlar ile yapılan oto yıkama uygulaması sonrasında elde edilen temizliğin çok daha kalıcı olması, parlaklığın daha uzun süre devam etmesi için yapılan özel uygulamadır.
ACT Plus Oto Yıkama uygulamasında standart oto yıkama sonrasında Polytop Velox Shine ile parlatıcı ve koruyucu bir tabaka sağlanır.
Polytop Velox Shine’ın cilanın boya yüzeyinde farklı etkileri bulunmaktadır; boyayı besleyici koruyucu etkisi sayesinde ekstra parlaklık sağlar, su kaydırıcılık özelliği yanında özellikle yaz aylarında böcek sinek kalıntılarının yapışmasını geciktirir, kış aylarında buzlanmaya karşı yollara dökülen kimyasal solüsyon ve tuzun boyaya zararlı etkisini azaltır.
Polytop Velox Shine ile elde edilen bu parlaklığın 2 yıkama uygulamasında bir yapılması tavsiye edilmektedir. Böylece otomobili her zaman pırıl pırıl kullanmak mümkün olacaktır.


ACT Plus Oto Yıkama uygulamasında bir diğer önemli artı da otomobilin dış plastik aksamlarının Polytop Plastik Yenileyici ile bakımının yapılması olacaktır.
ACT Plus Oto Yıkama uygulamasında da standart oto yıkama uygulamasında yapılan otomobilin iç bölgesinin kaba kir ve tozlardan arındırılması (elektrikli süpürge ile süpürülmesi), paspaslarının ve bagajının temizlenmesi, toprpido ve kapı içlerinin temizlenmesi, lastik temizleme ve parlatma işleminin yapılması uygulamaları da bulunmaktadır.

Uygulama Detayları