Boya Korumaları İçin Randevu Al

+90 232 462 84 84

Kamikaze Hydrocarbon Coating(3 Yıl Ömürlü)

Uygulama Açıklaması

Geliştirdiği ürünler ile car care sektöründeki Avrupa ve Amerika hemegonyasını yıkan Kamikaze kısa sürede dünyanın dört bir yanındaki otomobil tutkunlarının gözdesi olmayı başardı.
Sınırlı sayıda üretim yapan Kamikaze’nin Türkiye Distribütörlüğü 2014 yılından beri AutoClub tarafından yapılırken Kamikaze Boya Koruma uygulamaları da Türkiye’de sadece AutoClub Uygulama Merkezlerinde yapılıyor.
   Kamikaze bugüne kadar bilinen sistemlerden çok farklı bir car care uygulaması. Seramik kamplama uygulamalarından da farklı olduğunun altını çizmemiz gerekiyor.

Seramik kaplama uygulamalarında yapılan bir boya koruma uygulamasının korunması esası ile tek bir ürün kullanılırken Kamikaze Boya Koruma uygulamalarında tüm adımlar için özel ürünler bulunmaktadır.

Kil işlemi ile başlayan uygulama sonrasında içinde elmas tozu bulunan Kamikze Diamant Cut ile çizik giderme işlemi uygulanır. Bu işlem sırasında Kamikaze’nin kendi polisaj süngerleri kullanılmalıdır.

Bu işlem sonrasında Kamikaze Final Fine Cut ile hem hare giderme hem de parlatma işlemi uygulanır.

Hemen ardından boya yüzeyini koruma altına alacak, yüzeyde hem esneklik hem de sertlik sağlayacak, yapay vernik tabakası  Kamikaze Artifical Clear Coat uygulanır.

Son olarak ise otomobil yüzeyinde üstün bir parlaklık sağlayan ve car care sektörüne ilk kez derinlik kavramını getiren Kamikaze ISM Coat uygulanır.

Uygulama sonrasında cilanın 8 saatlik kürleşme süresi büyük önem taşıyor. Bu sürede otomobil steril bir ortamda muhafaza edilmelidir.

Kamikaze Boya Koruma sistemi tüm boya koruma sistemlerinde farklıdır. Kendi çizik gidericisi, parlatıcısı ve koruyucusu olan Kamikaze car care sektöründe dünyanın birçok önemli ismi tarafından tercih edilen bir ürün olarak öne çıkıyor.
Japonya’da üretilen ürün sınırlı sayıda üretiliyor ve bellli kontenjanlar ile ülkelere gönderiliyor.

AutoClub tarafınfan distribütörlüğü yapılan Kamikaze Türkiye’de sadece AutoClub Uygulama Merkezlerinde uygulanıyor. Uygulama merkezlerimizde 3 yıl garanti ile sunulan Kamikaze Boya koruma uygulama paketlerinde ayrıca her 6 ayda bir ücretsiz kontrol hizmeti de sunuluyor.
Kamikaze Hydrocarbon Coating uygulaması yaptıran müşterilerimiz otomobilleri ile ilgili detaylara ve garanti süreleri ile ilgili bilgilere web sitemizde bulunan Garanti Sorgulama bölümünden ulaşabilirler.
Kamikaze Hydrocarbon Coating uygulaması otomobilinizin boya yüzeyini ekstra bir vernik katmanı gibi tamamen sararak altındaki boyayı bütün dış etkenlerden tamamen izole eder. Oldukça sert olan ama esnek yapısıyla, normal kullanım şartlarında oluşabilecek kılcal ve mikro çiziklerin altındaki boyaya ulaşmasına izin vermez.
Fakat bu uygulamanın esas özelliği boyaya kattığı akıl almaz derinlik ve sektörde ulaşılan en üst düzeyde parlaklık etkisidir.
Kamikaze Hydrocarbon Coating bugüne kadar hiç yaşamadığınız bir parlaklığı size vaad ediyor.
Otomobil boyasının özellikleri ile paralel olarak 9H+ sertlik seviyesine ulaşmasına rağmen esnek bir yapıya sahip olan Kamikaze ürünleri solvent ve VOC içermiyor.

 

Uygulama Detayları