Boya Korumaları İçin Randevu Al

+90 232 462 84 84

Güvenlik Cam Filmi

Uygulama Açıklaması

Aracınızın içinde kendinizi daha güvende hissetmenin en iyi yolu güvenlik filmi uygulamasıdır.
Standart cam filmlerinden yaklaşık 5 kat daha kalın ve çok daha dirençli yapıdaki güvenlik filmleri dışarıdan müdahale ile araç camının kırılarak kabine ulaşılmasını çok büyük ölçüde engellemektedir.
Günümüzde güvenlik ihtiyacı her geçen gün daha da önemli hale geliyor. Hırsızlık ve kapkaç olayları yanında yaşadığımız terör olayları güvelik sorunu çok daha fazla gündemimize getiriyor. Her alanda güvenlik önlemleri artırlıyor.
Otomobiller için en önde gelen güvenlik önlemlerinin başında güvenlik cam filmleri geliyor. Güvenlik cam filmi uygulanan otomobillerin camlarını kırmak, aracın içine girmek neredeyse imkansızdır. Herhangi bir hırsızlık ve kapkaç girişiminde cam kırılmayacağı için çok önemli bir güvenlik artısı sağlar.
Herhangi bir kaza anında güvenlik cam filmi uygulanmış bir aracın camları dağılmayacağı, camı bir bütün halinde tutacağı için trafik kazalarında da otomobil içindekilerin cam kesikleri ile yaralanmasının hatta hayatını kaybetmesinin önüne geçer.
Güvenlik cam filmleri güvenlik konusunda sağladıkları bu özel avantajların yanında cam filminden beklenen tüm avantajlaır da sağlamaktadır. AutoClub bayilerinde uygulanmakta olan güvenlik cam filmleri yolcuları ve aracın iç aksesuarlarını güneşin kanserojen UV ışınlarından koruyacak şekilde üretilmiştir. Bu özelliğiyle güvenlik cam filmi özellikle UV ışınlarına karşı ciltleri çok daha hassas olan bebekler ve bütün yolcular için önemli bir sağlık önlemidir.
Güvenlik cam filmleri de pazarda çok farklı seçeneklerde sunulabiliyor. Farklı fiyat seçenekleri ile sunulan güvenlik cam filmlerinde filmin kalınlığı büyük önem taşıyor. 100 mikron kalınlığında filmler güvenlik cam filmleri için olması gereken standart kalınlıktır.
Kalınlık yanında yapıştırıcı solüsyonun sağlığa zarar veren kimyasallar içermemesi, kısa sürede solmaması ve çizilmemesi istenilen diğer özelliklerdir.
Güvenlik cam filmi yaptıktan sonra camların 3 gün açılmaması önerilmektedir. Böylece henüz yapışma aşamasında olan güvenlik cam filminin zarar görmesi önlenir.
AutıoClub Uygulama Merkezlerinde yapılan güvenlik cam filmleri renk solması, uygulama ve üretim hatalarına karşı 10 yıl garanti ile sunulmaktadır.

 

Uygulama Detayları