Boya Korumaları İçin Randevu Al

+90 232 462 84 84

Cam Filmi Tek Kapı/Sunrof

Uygulama Açıklaması

Cam filmi uygulamalar içerisinde tamir olarak adlandırılabilecek tek kapı cam filmi uygulamaları dönem dönem sağlık amaçlı olarak da kullanılmaktadır.

Cam filmi uygulamalarında dikkat edilmesi gereken tüm özellikler tek cam filmi uygulamalarında da geçerlidir.

Tek cam filmi uygulaması talebi birkaç farklı nedenle karşımıza çıkar.

Daha önce cam filmi yapılmış ve zarar görmüş olan fimlerin değiştirilmesi bu uygulamanın en önemli tercih alanlarından birisidir.

Ön ya da arka camları kendinden renkli satılan otomobillerin diğer camlarının da da buna uyum sağlaması amacı ile yapılan uygulamar da bu kapsam içinde değerlendirilebilir.

Son olarak özellikle çocuklar ya da hasta olanlar için özel olarak tek cam filmi uygulaması yapılabilir. Bu uygulama ile tek bir cama özel film farklı geçirgenlikte film uygulaması yapılır.

Tek cam filmi uygulamalarında dikkat edilmesi gereken en önemli nokta aracın diğer camların rengine uygun film seçilmesi olacaktır. Özellikle tamir uygulamalarında bu büyük önem talımaktadır. Aksi durumda oluşacak renk farklılıkları estetik anlamda hoş olmayan görüntüler oluşmasına neden olacaktır.

Sunroof film uygulamaları estetik anlamda değil daha çok sağlık amaçlı olarak yaptırılmaktadır. Güneş ışınlarının otomobilin içine direkt etkisi ile oluşan zararları minimuma indirmeyi hedefleyen bu uygulama sonrasında sunroofun 3 gün açılmaması gerekmektedir.

Tek kapı cam filmi uygulamaları car care uygulama merkezlerinin öneminin ortaya çıkması için de büyük önem taşıyor. Cam filmi uygulamalarına verilen garantiler bu tarz tamirat uygulamalarında önem kazanıyor. Ürün ve hizmetin devamı açısından garanti hizmeti bu uygulamalar ortay çıkıyor.

Ürün ve hizmetin devamı olmaması durumunda ortaya çıkacak renk farklılıkları estetik açıdan sorunlar ortaya çıkaracaktır.

AutoClub Uygulama Merkezlerinde yapılan cam filmi uygulamaları renk solması, uygulama ve üretim hatalarına karşı 10 yıl garantili olarak sunulmaktadır. Bu garantilerin dışında oluşabilecek olumsuzluklar (kaza vb. cam kırılmalarında) sonrasında aynı ürün ve hizmet devamlılığı konusunda da AutoClub garantisi verilmektedir.

Uygulama Detayları