Boya Korumaları İçin Randevu Al

+90 232 462 84 84

ACT45 Boya Koruma

Uygulama Açıklaması

ACT45 Boya Koruma AutoClub Uygulama Merkezleri’nde otomobiller için uygulanan en temel boya koruma uygulamasıdır. Kısa sürede göz alıcı parlaklık elde etmek isteyen müşterilerin özellikle tercih ettiği ACT45 Boya Koruma yaklaşık 2 saatlik bir süre içinde yapılmaktadır.

ACT45 Boya Koruma uygulamasında öncelikli hedef otomobil parlaklığının en üst düzeyde elde edilmesidir ve silikon esaslı cila kullanılmaktadır. Tüm otomobil gruplarına uygulanabilen ACT45 Boya Koruma uygulaması bayilerimizin tamamında uygulanmaktadır.

ACT45 Boya Koruma uygulamasında Türkiye distribütörlüğünü AutoClub’ın yaptığı Alman Polytop marka cilalar kullanılmaktadır. Uygulamada Polytop Reflex ile yüzey temizliği yapıldıktan sonra Polytop Polymer S ile de parlatma işlemi yapılır. Her iki cila da nano teknoloji ile üretilmiştir. Uygulama öncesinde plastik bölgelerin maskeleme bandı ile koruma altına alınması önemlidir. Kullanılan cilaların yanında cila ile birlikte kullanılan ürünlerin (polisaj süngeri vb) içeriğinin de boyaya uygun olması AutoClub’ın iş kalitesi içinde önemli bir yer tutmaktadır.

ACT45 Boya Koruma uygulaması sonrasında otomobile 45-60 gün arasında parlaklık garantisi AutoClub tarafından verilmektedir. Diğer boya koruma uygulamalarımıza göre daha kısa süreli bir parlaklık garantisi sağlayan bu boya koruma uygulaması çok çizik içeren, boya yüzeyi endüstriyel toz barındıran, çok yıpranmış boyalar için önerilmez. Çok yıpranmış bu tarz boyalar için AutoClub’ın diğer boya koruma uygulamaları tercih edilebilir.

ACT45 Boya Koruma uygulaması yaptıran müşterilerimiz otomobilleri ile ilgili detaylara ve garanti süreleri ile ilgili bilgilere web sitemizde bulunan Garanti Sorgulama bölümünden ulaşabilirler.

Uygulama Detayları